Valchař, havloid a „StBák“ Horáček utřel. Komunistická „mlátička“ Ondráček nebude stíhán policií. Sněmovna je proti

PRAHA | Bývalý kandidát na prezidenta Michal Horáček má smůlu. Komunista a poslanec Zdeněk Ondráček, který se vyjadřoval právě na adresu Horáčka, totiž nebyl Sněmovnou vydán ke stíhání. Všimli si na české mutaci Sputniku, kdy o tom informoval i český Blesk, ale i další média.

Michal Horáček – StBák který podporuje cenzuru dneška

Bývalý prezidentský kandidát podal na Ondráčka trestní oznámení na začátku tohoto roku. Vedla ho k tomu skutečnost, že politik ho v loňském roce v médiích obvinil ze spolupráce se známou StB. Sputnik ale píše, že Michal Horáček veškerou spolupráci s tímto útvarem popřel. I přesto, že policie později vyšetřování tohoto případu odložila, státní zastupitelstvo jej znovu otevřelo. Na čí popud? Která policejněprokurátoská svině se nechala uplatit?

Valchař a havloidní pošuk Horáček neuspěl. Pro vydání Ondráčka se ve Sněmovně, která čítá celkem 200 členů, vyslovilo pouze 47 poslanců. Na místě jich přitom bylo přítomno celkem 168.

K tomu, aby mohl být Ondráček vydán a následně i stíhán policií, by se muselo vyslovit nejméně 85 poslanců.

Jak kdo hlasoval? Pro vydání se vyslovilo 20 členů z řad Pirátů, 10 poslanců za ODS, 6 zástupců TOP 09 a čtyři osoby za Starosty a lidovce. Pro vydání zmiňovaného komunisty byl také Ondřej Veselý, Radek Zlesák z ANO či samotný aktér — Zdeněk Ondráček.

Reklama: