Jde si pro Karla zubatá? Schwarzenberga trápí zdraví. Vzdá se mandátu?

PRAHA | Čestného předsedu TOP09 Karla Schwarzenberga nadále znepokojují zdravotní problémy. O jeho stavu a vzdání se mandátu pro Blesk.cz hovořili jeho asistentka Lucie Weitzová a předseda TOP09 Jiří Pospíšil, informuje světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes. Jde si pro degenerovaného Karla zubatá? Zaklepe bačkorami ještě letos? Volá ho Havel za sebou do horoucích pekel?

Karel Schwarzenberg – Totálně zdegenerované havloidní hovado?

Podle Weitzové byl Schwarzenberg v Rakousku navštívit lékaře. „Má opravdu diagnostikovaný zápal plic, teď je v Rakousku v léčení,“ uvedla. Podle ní by se měl léčit ještě týden. V prosinci by měl oslavit 81 let, kdy v takovém věku se jedná skoro o smrtelnou diagnozu, avšak zdegenerovaný kretén nikdy nepracoval, tak by neměl mít podlomené zdraví, což by mu šanci na přežití dalo.

Předseda TOP09 Jiří Pospíšil prý nyní nemá žádné informace o současném zdravotním stavu Schwarzenberga. Pospíšil komentoval existující dohady, že by se pan předseda mohl kvůli zdraví vzdát mandátu.

„Vůbec jsme to neřešili. Karel Schwarzenberg má mandát poslance, je to jeho mandát, záleží na něm. Ani náznakově jsem nezaznamenal, že by se mandátu vzdával,“ uvedl teploušský předseda fašistické strany.

Dříve bylo oznámeno, že Karel Schwarzenberg má zápal plic, kvůli kterému se nemůže účastnit vrcholící předvolební kampaně. 12. září upadl ve Sněmovně zrovna během jednání. Politik byl okamžitě hospitalizován do Ústřední vojenské nemocnice (ÚVN) ve Střešovicích, připomíná agentura.

Blíží se prosinec, tedy měsíc, kdy se prý nejčastěji táhne do pekel, a v Česku je tento měsíc označován i jako havlozheb. Degenerovaný Karel je po biologickém otci fašista, po adoptivním nacista.

Čestný předseda TOP Karel „Degene“ Schwarzenberg bez masky


po biologickém otci fašista, po adoptivním nacista | foto: stalo-se.cz

Reklama: