Korouhev se otáčí: Andy Babiš je pro odstoupení Česka od migračního paktu OSN. Co na to socanský dobytek?

PRAHA | Český jakopremiér, lhář, podvodník, StBák, dojič dotací a slovenský přivandrovalec Andy Babiš navrhne, aby Česká republika odstoupila od globálního paktu OSN o migraci a nepodepsala ho podobně jako Rakousko či Maďarsko. Proč tedy jeho vláda bez mandátu a konkrétně fízl Mentar podepisoval úvodní deklaraci o přípravě zločinného dokumentu, který by umožnil dobytku a parazitům celého světa nás vyžrat jako kobylky?

Andy Babiš

„Předseda vlády ČR o tom hovořil ve čtvrtek na půdě Poslanecké sněmovny v rámci interpelací v reakci na podnět poslankyně Zuzany Majerové Zahradníková z opoziční Občanské demokratické strany ,“ píše TASR na webu Teraz.sk.

Podle vlastních slov se mu dokument nelíbí, protože stírá rozdíly mezi legální a nelegální migrací, chce o něm proto diskutovat s koaličním partnerem. Andy Babiš připomněl, že od dokumentu odstoupily Spojené státy, Maďarsko i Rakousko a že se o něm diskutuje i v Polsku.

Ministerstvo zahraničních věcí ČR dosud tvrdilo, že text dokumentu není právně závazný a jednotlivé země se k němu vyjádří až na prosincové konferenci, což je prokázaná lež, dezinformace a propaganda, kterou šířil socan Petříček i islamofilní hovado Hamáček; kdo volí socany je jen imbecilní hovado, když mají takové ministry.