Rybáři z Aljašky brečí na špatném hrobě a vyzvali k bojkotu ruských mořských produktů

JUNEAU | Skupina společností na výrobu a odbyt mořských produktů v americkém státě Aljaška vyzvala k bojkotu dodávek ryb z Ruska. Pořadatelé akce sdělili, že je to odpověď na ruská omezení na dovoz ryb z USA a EU. Společnosti požádaly zástupce Aljašky v Kongresu o podporu bojkotu. Informuje rozhlasová stanice Hlas Ruska na svém zpravodajském webu. Ovšem aljašští producenti rybích výrobků již nedodali, že jejich vláda je právě za omezení dovozu do Ruska zodpovědná.

Ryby a plody moře

Ryby a plody moře

Aljašští „aktivisté“ v obchodní válce zdůraznili: „Usilujeme o zrušení ruského zákazu na dodávky mořských produktů z USA. Podle odborníků hrozí ruské sankce americkému rybolovnému odvětví každoroční ztrátou 350 milionů dolarů.“

Ovšem bojkotem Ruských výrobků nedosáhnou ničeho, mají protestovat proti své vládě, která na Rusko jako první uvalila sankce a to bez důvodně a jen na základě chorých lží idiotů jako je Obama.

Právě americká vláda je za omezení dovozu do Ruska zodpovědná, svou nezodpovědnou zahraniční politikou, kdy se USA snaží kolonizovat celý svět v rámci NWO.

Reklama: