Tváře zla – Birmingham, Velká Británie

Tři kriminálníci 23 let, 23 let a 21 let byli odsouzeni celkem k 43 letům vězení, protože mačetou (v článku je video) posekali 23 letého bílého britského kluka, který bránil svoji mámu.

Zaútočili z ukradeného vozu Audi Q7 a napadli paní, na parkovišti, když pro ni jel syn k doktorovi. Okamžitý zásah zdravotní sestry zachránil klukovi život. Rozsekané břicho, žaludek, paže (obrázky opět v článku). Hrozilo vykrvácení během chvíle.

Napadení netuší proč byli napadeni, a útočníci vypovídat odmítli. Policii není znám motiv útoku.

Stalo se to ve Small Head Birmingham 22.5. 2018. Pokud někomu něco říká tento název, tak je to čtvrť Birminghamu, kde se již tradičně modlí ve »Small Head Parku« v období Ramadánu muslimové. Letos jich tam demonstrovalo jejich sílu 140.000, protože nic jiného než demonstrace síly to není! Ano, toto se může stát v No Go zoně již i ve dne!!!

To, že je policie dopadla a byli odsouzeni je sice pěkné. Ale jde o to, že pokud by seděli doma v Pákistánu na zadku a drbali si TAM blechy, nikdy by nemohli provést žádný zločin ve Velké Británii. Odsouzeným prokázala policie vloupání, prodej drog, ale ti vinu „odmítli“.

V komentářích pod článkem si lidé z Velké Británie zoufají nad tím kam došla jejich společnost, kam dovedli politici Velkou Británii, že se bojí o své děti, že se bojí chodit po ulicích a na nákupy, bojí se chodit do škol, bojí se chodit do práce…, a někteří se vyjadřují, že jsou šťastni, že emigrovali z vlasti.

Brutální přepadení za bílého dne