Jan Moláček opět a zase lhal. Je to notorický lhář

Notorický lhář a manipulátor Jan Moláček, který je vámi draze placeným redaktorem České televize, Českého rozhlasu a Bakalou placených médií, zase ve své nenávisti veřejně zalhal, když napsal, že prý „xenofob Okamura řekl – cizinci pryč“.

Tomio Okamura |reprofoto: FB

Já jsem ale nikdy nic takového neřekl a ani neřeknu, protože přece nikomu rozumnému nevadí, když k nám přijede někdo, kdo se chová slušně, přizpůsobí se, chce navštívit naše památky či legálně pracuje. Samozřejmě ale nesmí ubírat práci a sociální výhody našim občanům – ti musí být pro náš stát vždy na prvním místě.

Moláček dále napsal, že „přímá demokracie není demokratická“. Měl na mysli referendum, přímou volbu, odvolatelnost a přímou hmotnou odpovědnost politiků, tedy program SPD. A aby Vám bylo jasno, odkud vítr vane, tak dodám, že Jan Moláček byl v roce 2016 oceněn novinářskou cenou politické neziskové organizace Open Society Found, kterou financuje George Soros. Takže bude po vlastenecké SPD zoufale plivat i nadále ??

Lidé pravidelně upozorňují na opakující se neprofesionalitu tohoto „nezávislého novináře“ Jana Moláčka, který neustále pomlouvá SPD – vzpomeňte jak se letos ve své aroganci a nenávisti vůči euroskeptickému názorovému proudu přestal ovládat, ztratil veškerou sebereflexi a ztrapnil se, když se snažil komentovat dění ve Velké Británii, více zde

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Novinar-Molacek-se-ztrapnil-A-bylo-to-mimoradne-vesele-533069?fbclid=IwAR0xe5r1BmpoXaipFxRHpDYA5AnS0NWHgqEcLuiVzNo2isPsv9f-50LYUE8

Reklama: