O víkendu zlikvidovali v Idlibu dva proamerické teroristické polní velitele

IDLIB | V Idlibu neznámé osoby zlikvidovaly další tři proamerické teroristy v pozici polních velitelů, kteří se nesmířili s příměřím v demilitarizovaném pásu v provincii Idlib. S odvoláním na syrské, íránské a turecké zdroje informace uvedl ruský portál NewInform, na který se odkazuje slovenský konzervativní deník HlavnéSprávy.sk.

Terorista podporovaný Američany

Neznámé osoby zlikvidovali dva polní velitele Američany podporované teroristické skupiny Hayat Tahrir as Sham. Polní velitel Abu Abdull Moher Marakesh zahynul v Džisr el Shugure, další terorista Abdull Abulfazl skončil rozstřílený ve vesničce Talmans.

K likvidaci teroristů se nikdo nepřihlásil, Rusové, Íránci, Syřané a Turci odmítají svou účast na likvidaci obou polních velitelů. Američané tak mohou odepsat dalších dva vyšší důstojníky proamerických teroristický band obklíčených v Idlibu.

Naopak členové syrských elitních komand potvrdili svou účast v likvidaci téměř třicetičlenné bandě proamerických teroristů v provincii Hama.

Příslušníci syrských commandos zlikvidovali několika teroristů sniperskou palbou, zbytek zahynul při nájezdu syrských commandos do hloubky území pod kontrolou teroristů. Teroristé už na sociálních sítích zveřejnili jména zlikvidovaných teroristů. Nejvíce teroristů zahynulo v oblasti Abu Ḑuhūr.

Reklama: