Islamizace ČR v plném proudu a za vaše peníze

Politici ostatních stran vytahují miliony korun z veřejných rozpočtů na integraci muslimů do České republiky. Ministerstvo práce a sociálních věcí (MPSV) pod vedením ČSSD nechalo zpracovat příručku s názvem „Práce s muslimskou rodinou v režimu sociálně-právní ochrany dětí“.

Tomio Okamura | repro: FB

Autorem je Daniel Topinka z Palackého univerzity v Olomouci, jehož soukromá firma Sociofactor s.r.o., vysává ze státu velké peníze na projektech ohledně muslimů či integrace migrantů do ČR. Mimo jiné spočítali, že v ČR žije v současnosti 25-27 tisíc muslimů. Daniel Topinka a jeho firma, kterou vlastní spolu se svojí manželkou Michaelou Topinkovou, realizovali také známý projekt „Interkulturní prostupnosti města Brna“ financovaný městem Brno na podporu migrantů, který stál celkem 5,6 milionu korun, a který za Brno dojednával bývalý primátor Petr Vokřál (ANO). Pro tento projekt hlasovali také brněnští zastupitelé za KDU-ČSL, Zelení, TOP09, Piráti a Žít Brno. Firmě tohoto Daniela Topinky zadalo ministerstvo vnitra za bývalého vedení ČSSD další projekt týkající se muslimů.

Smutné je, že také vedení Junáka, který v minulosti býval apolitickou vlasteneckou skautskou organizací, začalo být proimigračními aktivisty. Spolu s proimigrační neziskovkou Na Zemi vydalo příručku, jak na táborech šířit „správné“ postoje k uprchlictví a migraci, s názvem: „Téma uprchlictví na táboře – Informační a metodická podpora“. Tento hrubě manipulativní projekt je založený na hraní na city a vyvolávání soucitu k „uprchlíkům“, přičemž další aspekty migrační krize ale zcela pomíjí, případně je v části „Obavy spojené s uprchlictvím a reakce na ně“ vyvrací polopravdami nebo nehorázně zavádějícím způsobem.

V těchto proimigračních projektech za desítky a stovky milionů korun se ale objevuje mnoho a mnoho dalších jmen lidí a politických neziskových organizací, kteří parazitují a vysávají miliony z veřejných rozpočtů na nesmyslnou proimigrační a proislámskou politiku za podpory a souhlasu politiků hnutí ANO, ČSSD, Pirátů, KDU-ČSL, TOP09 a Zelených. A je jen a jen na Vás, vážení voliči, jestli chcete, aby to takto pokračovalo. Nebo raději přidáme peníze na starobní a invalidní důchody či na podporu pracujících rodin s dětmi, tak jak to navrhuje SPD. Máte to u voleb v rukou. Přeji hezký den.