Vůdce SS DJ Trump v Paříži nepotřásl nacistovi Porošenkovi rukou

PAŘÍŽ | Donald Trump nepotřásl ukrajinskému lídrovi Petru Porošenkovi rukou před začátkem slavnostního ceremoniálu na počest 100. výročí skončení 1. světové války v Paříži. Video zveřejnil portál Global News, informuje světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes.

Na záběrech je vidět, jak americký vůdce přišel k Triumfálnímu oblouku ve francouzském hlavním městě. DJ Trump pozdravil francouzského prezidenta Emmanuela Macrona, německou vůdkyni Angelu Merkel a další hosty. Petro Porošenko, který v tu dobu stál ve druhé řádě, pozorně sledoval DJ Trumpa, ale americký vůdce si ho ani nevšiml.

Ruský senátor Alexej Konstantinovič Puškov: „Porošenko není v Bílém domě oblíbenou postavou, podle Trumpa je Ukrajina slabá země s otravnými lídry a obrovskou mírou korupce.“ Puškov, Alexej Konstantinovič dále uvedl, že při posledním setkání se Porošenko snažil dostat do Trumpové blízkosti při návštěvě toalety, což bylo opravdu kontraproduktivní. Považuje DJ Trump ukrajinského nacistu za úchyla?