Německo dnes: Negr a mu-slimák zatčeni v německém Freibergu za sexuální násilí

FREIBERG | V neděli večer zatkli policisté na stanici ve Freibergu dvou migranty (negra a mu-slimáka), kteří obtěžovali ženy ve vlaku, informuje slovenský konzervativní deník HlavnéSprávy.sk s tím, že budou obžalovaní ze sexuálního obtěžování, poranění, ohrožování, urážení a za kladení odporu proti příslušníkům policie.

Takový milý vetřelec

Ve vlaku, který v neděli večer směřoval do Freibergu v Sasku vzbudily dva přivandrovalci, negr z Maroka (20) a mu-slimák z Libye (27), pobouření a veřejné pohoršení. Navíc cestovali načerno, což je pro podobný dobytek v Německu naprostou samozřejmostí.

Navíc začali sexuálně obtěžovat dvě ženy, ve věku 22 a 31 let, a to ve vlaku plném cestujících. Když cestující přivolali na pomoc průvodčí a ta chtěla z moci úřední zakročit, tak Marokánec na ni skočil, pevně ji držel a olizoval ji čelo, zatímco jeho libyjské kamarád stříkal na cestující, kteří jí chtěli pomoci, slzný obranný sprej.

Když na stanici ve Freibergu přišli do vlaku přivolaní policisté, tak je vetřelci ohrožovali a kladli jim odpor a trvalo několik minut, než se mužům zákona podařilo zpacifikovat je a zatknout. Tak to stojí zaznamenané v policejní zprávě.

Reklama: