Trumpův poskok a viceprezident SS Mike Pence hrozí Číně studenou válkou

WASHINGTON | Nezmění-li Čína své chování, čeká ji totální studená válka se Spojenými státy (SS) a jejich partnery, prohlásil v rozhovoru pro The Washington Post viceprezident SS a zdegenerovaný magor Mike Richard Pence. O vydírání poskoka DJ Trumpa informuje světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes.

Michael Richard Pence – zdegenerované americké hovado a válečný zločinec | repro: YTB

Pekingu doporučil, aby provedl rozsáhlé změny v hospodářské, vojenské a politické činnosti, a označil to za nejlepší, jestli ne poslední šanci. Pence jaksi nepochopil, že Čína je svrchovaná země a z amerického vydíráni si hrdý čínský národ nic nedělá. Když by chtěli tak by je umlátili jídelními hůlkami.

„Myslím si, že to bude v mnohém záležet na Argentině,“ dodal MR Pence a měl přitom na mysli naplánovanou schůzku Donalda J. Trumpa se Si Ťin-pchingem na summitu G20 v Buenos Aires koncem listopadu.

Na otázku, co se stane, když nevyjde Peking vstříc SS, Pence odpověděl: „Tak to bude. SS jsou připraveny zesílit ekonomický, diplomatický a politický nátlak na Čínu,“ podotkl Mike Richard Pence, který před časem asi zbytky mozku vykadil, když více zatlačil.

Domnívá se, že ekonomika SS je dost silná na to, aby vydržela podobnou eskalaci, kdežto čínská je méně stabilní. „Opravdu si myslíme, že máme v každém případě silnou pozici,“ řekl v závěru viceprezident a dodal, že Washington může zdvojnásobit cla. Tak nějak zapomněl, že Čína je ovšem největší věřitel Američanů.

V minulém týdnu ministr zahraničí SS Mike Richard Pompeo prohlásil, že SS nechtějí studenou válku s Čínou. Pošuci kolem DJ Trumpa, tak jako sám DJ Trump, jsou jen směšné imbecilní figurky, které mají plné tlamy nenávistných a agresivních řečí, ale v koutku duše jsou to pokálení trpaslíci.

Reklama: