Komunistický převrat vzor 17. XI. 89

Den 17. listopad 89 byl vlastně zneužit komunisty na provedení komunistického puče, kdy provaření soudruzi byli nahrazení novými soudruhy a StBácké struktury se nestáhly, jen nové loutky novým způsobem začali řídit. StBácká loutka Havel byl komunisty deklamativně zvolen jako poslední prezident socialistického Československa.

Komunista Čalfa a kretén pěstovaný StBáky Havel

Tehdy chtěli studenti uctít oběti nacistické zvůle, ovšem byli zneužiti starými komunisty. Ti věděli, že situace je neudržitelná, tak zaranžovali s novými neokoukanými komunisty a účelově pěstovanými hovady, které si StB piplalo jako v inkubátoru (část Charty 77), sametovou taškařici. Aby občané cítili změnu, a oni o své pozice a finance ze zlodějen na nejvyšší úrovni nepřišli.

Vyměnili jsme normalizační garnituru za garnituru takzvaně postkomunistickou, která od komunistů pomalu, ale i s nimi, přebírala veřejnou moc. A dále organizovala převzetí nově vznikajícího kapitálu, do rukou předem připravených. Následné privatizace byly už jen rozdělení drobtů.

Zbavili jsme se Husáka, Jakeše, Biľaka, Štěpána a jiných exotů, aby je nahradili Čalfa, Komárek, Dlouhý, Zeman, Palas, Grégr, Fischer a jiná hovádka. A vše z pozadí řídil Babiš. Dnes Babiš vše řídí otevřeně. Co je horší?

Reklama: