Neuvěřitelná provokace

Mladá žena, o níž je jasné jen jediné – že jde o muslimku, má u nás neuvěřitelná privilegia. Přestože se podle médií dostala do České republiky bez platného dokladu, již po pár dnech získala azyl.

Ivo Valenta | foto: facebook Iva Valenty

Poté údajně ztrácela jedno povolení k pobytu za druhým, bez znalosti češtiny zvládla základní školu se známkou tři z českého jazyka, získala řidičský průkaz a bez dokladu totožnosti byla přijata na Dívčí katolickou střední školu. A ještě měla tu drzost se soudit se Střední zdravotnickou školu v Praze za to, že ji neumožnila nosit při výuce muslimský šátek.

Nikdo se přitom nepozastavuje nad faktem, že absence jakéhokoli dokladu je přinejmenším podezřelá a vypadá, jako by dotyčná osoba záměrně zakrývala svou skutečnou totožnost. Nesouhlasím s těmito postupy!

Všem musí být měřeno stejným metrem. Pokud může sedět s pokrývkou hlavy v lavici zmíněná žena, může pak kdokoliv jiný mít klidně na hlavě v létě zimní čepici s bambulí a v zimě naopak kšiltovku.

Nesouhlasím ani s prapodivným systémem udílení azylu a už vůbec s jakýmkoliv nadržováním v souvislosti s neznalostí našeho jazyka! V českých školách jsou často děti cizinců – například jde o děti vietnamské národnosti a podobně.

loading...

Každé z těchto dětí je přitom známkováno podle zásluh. Nechápu, proč by na tom měli být muslimové jinak!

loading...
Reklama:
loading...