Tento způsob 17. listopadu zdá se mi poněkud nešťastný…

Tento způsob 17. listopadu zdá se mi poněkud nešťastný…ale vlastně vyhozené kytky ukazují, co z něj zbylo. Přesně tak skončila totiž většina ideálů roku 1989. Prý nejsme jako oni. Ano. Vy jste v mnohém totiž mnohem horší.

Kateřina Konečná | foto: FB aurtorky

Svobodu projevu si zprivatizovala část politiků a médií. Ostatní se mohou projevit, pokud mají odvahu, protože jsou okamžitě onálepkováni. A to různými způsoby… Jo a jestli dřív platilo, že stranická knížka otevírala dveře, tak se zeptejte pracujících členů KSČM, co ve fabrice dělá jejich stranická příslušnost dnes.

Ústavnímu právu navzdory… Abych to zkrátila – bylo by fajn, kdyby svobody projevu mohli využívat všichni bez rozdílu, možnost okusit svobodu cestování nebyla vyhrazena jen pro majetné a při všech těch liberálních právech se myslelo i na ta sociální. Ano, lidé na náměstích v roce 1989 chtěli socialismus. Jen připomínám!?

A ještě jedna poznámka. Je škoda, že jsme si nechali ukrást den s mezinárodním přesahem, který byl událostmi roku 1939 zapsán do dějin světa


Postoje autorů, jejich myšlenky a názory ne vždy jsou v souladu s postoji, myšlenkami a názory všech členů redakce. Ovšem jakýkoliv text prostý politické korektnosti na tento web patří.

Reklama: