V SS obvinili ruská média z toho, že říkají pravdu

WASHINGTON | Bývalá náměstkyně amerického ministra vnitřní bezpečnosti (DHS) Suzanne Spaulding obvinila ruská média z toho, že říkají pravdu. Ale nikoli proto, aby udělala Američany lepšími, nýbrž aby je oslabili. Až tak daleko jsou ochotní američtí rusofobové zajít. Pravda dle nich oslabuje. O prohlášení zdegenerované americké čubky informuje světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes.

Zdegenerovaná čubka Suzanne Spaulding | repro: YTB

„Je třeba zvyšovat informovanost veřejnosti. Myslím si, že je nutné, aby vysoce postavení lidé vysvětlovali, jak naši odpůrci využívají informační války, někdy za pomoci IT nástrojů, aby nás oslabili. Někdy ani nemusejí nic vymýšlet, využívají pravdivé informace a podávají je zjevně jednostranně,“ prohlásila v průběhu diskuse v CSIS věnované globální bezpečnosti, kdy si odporovala, jelikož pravda je pravda a ta není nikdy jednostranná – je to pravda.

V této souvislosti se mimo jiné zmínila o týdenním pořadu RT Americký advokát (America’s Lawyer), v němž se jako červená nit táhne myšlenka, že americký soudní systém je zkorumpovaný a rozvrácený. „A to se říká ústy politiků a expertů,“ dodala Spaulding, čímž přiznala i krizi americké justice.

„Svými pořady potvrzují pravdivost tohoto prohlášení. Nemyslím si, že je tam nějaká lež. Je to však neoprávněně jednostranný názor. Tak tedy poselství, které musíme lidem vyřídit, zní: můžeš souhlasit s tím, co ti v této propagandě říkají. Avšak tato propaganda tu není proto, aby odpověděla na tvoje otázky. Rusko není na ničí straně. Je na své vlastní straně. A jeho snaha není v tom, aby nás udělalo lepšími, ani v tom, aby poukazovalo na naše problémy a řešilo je. Nikoli v tom, aby nám pomohlo řešit naše problémy s migrací, ale v tom, aby nás udělalo slabšími,“ zdůraznila Spaulding v průběhu diskuse, kdy jasně označila pravdu za propagandu, což vypovídá o její hluboké mentální retardaci.