Policejní dobytek se množí jako kobylky

PRAHA | V pátek dne 16. 11. 2018 složilo na nádvoří Muzea Policie ČR v Praze osmdesát nový věšáků na uniformy, kteří inteligencí nepřesahují houpacího koně, avšak svou brutalitou, arogancí a agresivitou předčí všechny. Slib, že budou šikanovat složili k rukám mafiánského bosse s napojením na turecké zločinecké organizace a krajského ředitele Krajského ředitelství policie Středočeského kraje služební slib do rukou krajského ředitele brih. gen. JUDr. Václava Kučery, MBA.

boss Václav KUČERA | foto: policie.cz

„Všichni tito policisté jsou v současné době v některé z fází roční základní odborné přípravy, aby získali kvalifikaci potřebnou pro výkon služby. Po jejím ukončení posílí řady středočeské policie v běžném výkonu služby na obvodních odděleních i dopravních inspektorátech nebo na dálničních odděleních,“ šíří lži a propagandu policejní huhlalka a parazitující fena na veřejných rozpočtech a jinak neužitečná osoba Ing. Bc. Barbora Schneeweissová, která si říká pracovník vztahů k veřejnosti. Prostitutka?

Dále se na webu zločinecké organizace, která má za úkol šikanovat, buzerovat a pronásledovat svobodné občany dočteme i takové píčoviny, že součástí slavnostního ceremoniálu, jehož hostem byl i JUDr. Robert Bezděk, radní Středočeského kraje pro bezpečnost, bylo předávání ocenění zkušeným policistům – byly uděleny medaile Za věrnost II. stupně, dále čestné medaile pro policisty, kteří zachránili lidské životy.

Zvláští a významné ocenění získal vedoucí Územního odboru Mělník plk. Ivan Žučenko, který po 45 letech ve službě Policii České republiky odchází do důchodu. Od policejního prezidento dostal Pamětní bodák za zvlášť mimořádné zásluhy o Policii České republiky,“ citujeme i s překlepy a hrubkami Schneeweissovou.