Gedenerismus nese rysy duševní nemoci

Člověk trpící anorexií – nelíbí se mu jeho vlastní tělo – je odeslán k psychiatrovi, protože trpí psychickou poruchou a promptně začne jeho léčení.

Václav Řehák im Bad Tölz | foto: Radek Velička (Centrální informační agentura, z. s.)

Člověk trpící apotemnofilií – touží po amputaci zdravé končetiny – je odeslán k psychiatrovi a okamžitě začne jeho léčení, protože trpí těžkou psychickou poruchou a ohrožuje sám sebe.

Člověk trpící gender disforií – pohlavní identifikace zda se dotyčný cítí být ženou či mužem. Případně kombinací dle »gender study« možností neexistujících dalších cca 68 pohlaví – protože není psychicky nemocný, na náklady zdravotní pojišťovny je mu amputován pindík, nebo odstraněna prsa.

Přestože anorexií trpí cca 6 % dívek a 1% chlapců, a ohrožuje pacienty na životě. Přestože apotemnofilií trpí téměř 0,3 % populace {Anahita Dua, „Apotemnophilia: Ethical Considerations of Amputating a Healthy Limb“, Journal of Medical Ethics, Vol. 36, No. 2 (February 2010), pp. 75-78} a gender disforií trpí menšina z oněch 4% mnohdy uváděných v souvislosti s »gender study«. Jsou to právě »gender study«, kde ve prospěch této odchylky vznikly celé univerzitní obory a vysoké školy chrlí desetitisíce „specialistů“ právě na tento obor.

Mimochodem ve Velké Británii už několik let probíhá diskuse, zda má být ženská obřízka prováděna pod lékařským dohledem, aby se zabránilo domácímu provádění zákroků.

loading...

Pane Bože, jde přece o znetvoření ženských pohlavních orgánů a jde o trestný čin. Bohužel zavlečený do západní civilizace nebohými migranty, kteří nejsou ochotni dodržovat platné zákony.

Mám podivný pocit, že jsme zařadili jako lidstvo nejen v kultuře, ale hlavně v kulturnosti zpátečku.

loading...
Reklama:
loading...