Migrující dobytek chtěl do Británie a skončil v Liberci

LIBEREC | V Liberci skončila cesta migrujícího dobytka a zločinec, který se kamionem chtěl dostat z Belgie do Velké Británie. O migrující svoloči informuje světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes.

Takový milý negr

Cestu měl náročnou, v přívěsu nákladního vozu ve stoje strávil téměř čtyři dny. Migrant byl ošetřen a následně převezen do přijímacího střediska pro azylanty, nyní žádá o azyl v České republice. Na policejním webu o tom informoval liberecký policejní mluvčí Vojtěch Robovský. To vše místo toho, aby skončil ve vazbě, jelikož je to zločinec, který překročil protiprávně hranice ČR. Policejní dobytek opět chrání zločince, aby pak brutálně jednal vůči českým občanům.

Vetřelec se do kamionu dostal na konci minulého týdnu, když bez vědomí řidiče sám vlezl do nákladního prostoru. Policisté zjistili, že spolu s dalšími lidskými sviněmi byl v Belgii u jednoho parkoviště, kde bylo větší množství kamionů.

„Pravděpodobně dlouhé čekání na vhodnou příležitost jej zmohlo natolik, že usnul,“ řekl policejní huhlal a parazit na veřejných rozpočet pro svou totální zbytečnost Robovský. Dodal, že mezitím, co spal, jeho kamarádi nejspíše nastoupili do nákladního vozu, který skutečně mířil do Velké Británie. Ozančil policejní dement migrující zločince a vrahy za „kamarády.“ Asi kdyby se Vojtěchu Robovskému otevřela lebka, tak by se místo mozku pozorovalo velké neznámé prázdno.

Později se migrující zločinec probudil a sám nastoupil do kamionu, jenže cílovou destinací nebyla Velká Británie. Po čtyřech dnech v Liberci vystoupil z nákladového prostoru kamionu. Vestoje a zaklíněn mezi nákladem vydržel čtyři dny.

„Cestovatele bez dokladů a peněz“ (takto policejní zmrdi označují zločince, kteří jsou barevní, být to bílý, tak jej zmlátí jako žito) si převzali policisté, byl ošetřen.

Kamion s vetřelcem | repro: web zločinecké organizace PČR (A.C.A.B.)

Policejní mluvčí asi má málo příležitosti se vyjadřovat, proto celou tiskovou zprávu psal jako pohádku, nebo už jeho mozek je tak měkký, že se ani jinak neumí vyjádřit: „O čtyři dny později, při vykládce zboží na parkovišti jedné z firem v Liberci, vypadl onen zcepenělý cestovatel z nákladového prostoru kamionu. V poloze stojmo, zaklíněn mezi nákladem, setrval téměř čtyři dny. Není se tak čemu divit, že jej nohy neposlouchaly. Ke svému zděšení brzy přišel na to, že není tam, kde chtěl být. I přesto, že v něm typické sychravé počasí evokovalo myšlenku, že je na vysněném místě, osoby okolo kamionu hovořící zcela jiným jazykem velmi záhy ukončily jeho nadšení,“ píše por. Bc. Vojtěch Robovský na webu zločinecké organizace.

„Následujícího dne požádal muž o poskytnutí mezinárodní ochrany formou azylu v České republice. Cizinec byl po administrativních úkonech převezen do přijímacího střediska pro azylanty a předán příslušným orgánům, které budou o udělení azylu rozhodovat,“ dodal policejní pušuk, který slouží jako nevkusný věšák na uniformu českého A.C.A.B.