Lháři a udavači z ČT

Česká televize se svou zaujatou publicistikou a tendenčním zpravodajstvím již delší dobu platí za základní jednotku prolhanosti. Co do zavilosti a podlosti ji mohou konkurovat pouze havloidské žumpy typu Respektu a Revue Forum. ČT představuje propagandistickou hlásnou troubu Bruselu, vlajkovou loď politické korektnosti a vítačskou základnu blízkou naší kolaborantské kulturní frontě.

Jan Kopal

Na mnohé podrazy a ubohosti ze strany České televize jsme po léta zvyklí, kdy do debat zve své stále se opakující oblíbence a dává prostor pouze názorům blízkým svým ideovým východiskům.

Představuje tak jedno z mocenských center v této zemi. Všechny pokusy o návrat k nezávislé a apolitické roli tto instituce jsou předem odsouzeny k nezdaru a narážejí na silný odpor vnitřní páté kolony. Jana Bobošíková by o tom mohla vyprávět, co zažila během spacákové revoluce v ČT…

České televize ale narazila na své vlastní dno tím, že v těchto dnech podala trestní oznámení na majitele a generálního ředitele konkureční TV Barrandov Jaromíra Soukupa za politickou satiru namířenou proti ČT v pořadu Týden podle Jaromíra Soukupa.

T se tak stává nekritizovatelnou a zbožštělou posvátnou krávou, kterou si žádný prostý občan nesmí vzít do úst. Jinak mu hrozí pěkně natvrdo žalář a veřejná exekuce. Představa demokracie Made in ČT. Opět další argument pro zrušení této roky již přežilé a zkostnatělé instituce. Howgh!

loading...
loading...
Reklama:
loading...