Čeští novináři? Nikde není ani slovo o hrdinství oněch zavražděných

Tohle má být ta nezávislá novinařina? Klíčem k budoucnosti seriózních médií by měla být důvěra čtenářů a novinářská nezávislost. Tím se všichni novináři ohánějí – tak se podívejte na skutečnost.

Václav Řehák im Bad Tölz | foto: Radek Velička (Centrální informační agentura, z. s.)

Jak se může stát, že novinář něco opomene, zamlčí nevhodné, nebo dokonce „píše“ pod taktovkou zadavatele? Případně již jen kopíruje články do svých novin, od někoho jiného?!

Nemám rád manipulativní novináře ohýbající pravdu. V tomto případě jde opravdu o špinavou sprostotu! (viz. odkazy)

Dnes jsem se dozvěděl dvě zajímavé informace. Jednu informaci od pisálka, který podsunuje čtenářům myšlenku, že terorista ze Štrasburku si nevybíral a zavraždil kromě Poláka, Itala, Thajce, Francouze i Afgánce muslimského vyznání.

Proč neuvedl náboženství i u ostatních zavražděných? A proč neuvedl náboženství i u teroristy?!

loading...

Druhá informace je ta, že onen zavražděný Polák – Bartek Niedzielski, spolu s oním zavražděným Italem – Antoniem Megalizzim, zabránili vlastními těly teroristovi, aby vnikl do klubu a zopakoval podobný masakr jako jeho bratři ve víře, když při teroristickém útoku v Bataclanu zavraždili 130 lidí a další stovky zranili.

Jsou to hrdinové.

Toto JE HODNĚ PODSTATNÁ INFORMACE a lidé se jí musí dozvědět od Australanů? Pochcípáme, ale ti, kteří lidem sdělují co si mají myslet, to ještě nadšeně zabalí do krásného hedvábného ozdobného papíru, a budou to vydávat za pokrok.

Zde je onen odkaz, kde je opomenuto vyznání teroristy, ale zdůrazněno vyznání oběti: ZDE

A zde je další odkaz na hrdinného Poláka a Itala, kteří zaplatili životem to, že zachránili životy jiným: ZDE

A další, slovo od slova okopírované články – skoro jako by od sebe ony nezávislá média „opisovala“. A nebo jim někdo ten článek nadiktoval???

loading...
loading...
Reklama:
loading...