Vymývají nám mozek, jak je u Arabů bezpečno. A co ty zavraždění?

Další oběti politické korektnosti. Každý další den, kdy nezastavíme neskutečné přikrašlování skutečnosti bude další a další naivy posílat na cestu smrti.

Eva Hrindová
foto: Radek Velička (Centrální informační agentura, z. s.)

Stejně tak nebezpečné jsou výlety školních dětí do Berlína či Londýna. Bez nebezpečí není ani dovolená v Egyptě, Tunisu či Turecku. Každý sluníčkář, který bagatelizuje nebezpečí, má na rukou krev.

Nezodpovědní jsou také propagátoři lásky a přátelství s muži z jiných kultur. Nejtypičtěji německá veřejnoprávní televize, která cizince, kteří vyznávají jiné náboženství, vykresluje jako tiché, milé a přátelské a především neoprávněně podezírané.

V Německu to není jen problém mainstreamového zpravodajství, ale lidem se vymývají mozky za cílem likvidace normálního pudu sebezáchovy i v detektivkách, filmech, seriálech a pořadech pro děti.

Jakoby normální ostražitost a bezpečné chování bylo znakem netolerance a nevstřícnosti. A tak potom jezdí samotné dívky na treky do nebezpečných zemí, jiné dívky navazují vztahy s migranty z jiných kultur a diví se, že jsou žárliví a chtějí je omezovat.

I u nás potřebujeme více apelů na bezpečné chování. Jako když jedna herečka v rozhovoru pro ženský časopis řekla, že považuje za nerozumné jezdit na dovolenou s dětmi do arabských zemí. Více takových!