Britanistán dnes: Je to odporné, zvrhlé, zrůdné. Nebo se jedná o multikulturní obohacení?!

BIRMINGHAM | Vzpomenete si jistě na proklamace Britského ministra vnitra Sajida Javida – Britského investičního bankéře s Pákistánskými kořeny, z dubna 2018 kdy se stal ministrem vnitra, že bude více Britská Policie dohlížet na bezpečnost občanů, a bude více dohlížet na dodržování zákonů.

Sajid Javid – Mu-slimácký ministr vnitra v Británii | repro: wikipedia.org

Jenže… nedaří se. Vraždy nejen v Londýně utěšeně stoupají, včera 162. zastřelený na Enfieldu v Londýně, další tři v nebezpečí života po útoku mačetou ve východním Londýně (odkaz ZDE).

Paní postřelená ve vlastním domě na Dovehouse Lane, mezi 8:30 – 9:00 ráno, kde je Policii West Midlans motiv útoku nejasný a prosí o pomoc kohokoliv. Přitom by se možná stačilo podívat záběry bezpečnostních kamer. Je i zde na přiloženém odkazu vidět jasně kdo přišel paní multikulturně obohatit, a policie by viděla kterým směrem a v jaké komunitě mají pátrat (odkaz ZDE).

Včera byla uzavřena křižovatka s Weoley Park Road poblíž Birminghamské Univerzity, protože tam kdosi pobodal 3 teenagery. A Britská Policie doslova opět tápe, prohlášení policejního mluvčího: „Policie přivítá jakékoliv informace, které by mohly vést k zatčení těch, kteří jsou zodpovědní za šokující pobodání v Selly Oak pozdě odpoledne, po kterém jsou tři mladiství v nemocnici“ (odkaz ZDE).

Mu-slimácký deviant

Kasim Khuram

loading...
Ale není třeba zoufat, i úspěchy se dostavují. V Briminghamu byl odhalen a zadržen Kasim Khuram (na snímku ZDE ), který měl pohlavní styk s mrtvolou v pohřební službě Co-operative Funeralcase – Walsall Rd, Perry Barr, Birmingham, Velká Británie. Pracovníci tamní pohřební služby jsou znechuceni a otřeseni jednáním perverzního jedince, který měl v pohřební síni sex s mrtvolou.

Policie, konkrétně šéf Inspektor John Askew k tomu uvedl: „Jedná se o strašný a znepokojující akt. Naše myšlenky zůstávají u všech těch, kteří byli tímto zločinem postiženi“.

Mluvčí pohřební služby uvedl: „Naším hlavním zájmem je rodina, které sloužíme, a blaho našich zákazníků, kteří byli hluboce postiženi touto neuvěřitelně rušivou a bezprecedentní událostí“.

Pan Khuram půjde před soud 31.ledna 2019. Takže jak, bylo již dosaženo »vyšší mety«?

loading...
Reklama:
loading...