Vymývají dětem mozky! Je zdravé souložit s opicemi?

Tomio Okamura se projevil opravdu hodně statečně, když upozornil na to, že v učebnicích biologie pro základní školy se objevilo lživé tvrzení o tom, že „mnohonásobné mísení mezi jednotlivými lidskými plemeny je pro lidskou společnost význačným přínosem. Díky tomu se vytváří tělesně i duševně zdravé a vyspělé populace.“

Petr Hampl | foto: © Centrální informační agentura, z. s. (CIA) – © Radek Velička

Teď to schytává, ale ve skutečnosti neexistují žádná empirická data, které by umožnila něco podobného tvrdit. Kde se ta nehoráznost tedy vzala? Možná u Mohamedových bojovníků, kteří měli za to, že děti plozené s křesťanskými otrokyněmi jsou chytřejší. Jenže co je přínos pro jednu skupinu, to vůbec nemusí být přínos pro ty ostatní. Navíc i tahle stará příhoda je neověřená. Celé je to ukázka toho, jak děsivě degeneruje české školství, a že i do zdánlivě odborných předmětů pronikají ty nejstupidnější ranně středověké pověry.

A ještě jedna zajímavost. Všimněte si, že jako „autority“ v otázkách kvality populace jsou akceptováni aktivisté neziskovek, z nichž nikdo není biolog, biolosociolog ani statistik ani se nezabýval měřením IQ. Jaký je rozdíl mezi současnými neziskovkami a nacistickými „rasovými vědci“?