Poselství z Hradu

PRAHA | Hrad na svém twitterovém účtu zveřejnil video, které dovoluje nahlédnout do prostor Pražského hradu ve vánočním obleku. A samozřejmě nechyběl ani vánoční pozdrav českého prezidenta Miloše Zemana. Nahlédněte sami, v jakém duchu se nesla jeho slova a co vám přeje k vánočním svátkům, informují ParlamentniListy.cz.

zleva Miloš Zeman a Jiří Ovčáček | reprofoto: PL

„Vážení a milí diváci, dovolte, abych i já vám popřál vše nejlepší do Nového roku. Hodně životní pohody, žádné nemoci a radost z práce,“ uvedl prezident Zeman. Poté doplnil, že by samozřejmě to samé chtěl popřát i půvabné moderátorce Alex Mynářové, manželce hradního kancléře Vratislav Mynáře, jenž krátké video uvedla.

Prezident Miloš Zeman oznámil, že si od 12. prosince do konce roku vybere dovolenou. „Od 12. prosince máme s panem prezidentem oba po velmi zajímavém a důležitém roce zaslouženou dovolenou,“ sdělil prezidentský mluvčí Ovčáček.

Miloš Zeman bude trávit adventní čas v Lánech, kde ve středu dne 26. prosince 2018 ve 13:00 hodin tradičně pronese Vánoční poselství prezidenta republiky.

Vánoční poselství prezidenta bude stejně jako v minulých letech odvysíláno na televizních stanicích NOVA, ČT 1, ČT 24 a Barrandov, ve videoservisu ČTK a k poslechu bude na Českém rozhlase – Radiožurnálu.