Maďarská vláda vyzvala k aktivní obraně proti bruselským zločincům; Její video bylo cenzurováno

BUDAPEŠŤ | Toto je Guy Verhofstadt, jeden z největších vítačů z europoslanců. Chce více migrace! Začíná video a vzápětí ukazuje všechny katastrofální důsledky. Guy Verhofstadt zuří a žádá okamžitě smazání videa z Facebooku, informuje slovenský konzervativní deník HlavnéSprávy.sk. Video je nyní dostupné omezeně na youtube.com ve zvláštním cenzorském režimu, proto omluvte sníženou kvalitu reprodukce.

Guy Verhofstadt – Odporné lidské hovado hodné leda zdechnutí

Dobytek otevřeně volá po cenzuře. Měl by být odchycen a v Maďarsku řádně zlynčován. Třeba by se mu líbilo, kdyby se na něm aplikovala Grebeníčkova výroba rajského protlaku… z varlat mezi dvěma cihlami. Taková hovada by se již neměla množit.

Guy Verhofstadt, který je od roku 2009 poslancem Evropského parlamentu (EP) je pobouřen. Obrátil se na Facebook, aby odstranil video, které popisuje příšerné důsledky migrace – vraždění, zločinnost, terorismus, znásilňování .

Krátké video zveřejnila maďarská vláda jako odpověď na zprávu holandské europoslankyně Judith Sargentini. Zpráva kritizuje stav právního státu v Maďarsku a žádá o aplikaci postupu podle článku 7, který nakonec pozastavuje hlasovací práva členského státu. Verhofstadt tvrdí, že video šíří nenávist k imigraci. Proto bylo cenzurováno – na přání jednoho lidského hovada? Kde to žijeme?

„Toto je Guy Verhofstadt. Chce více migrace,“ začíná video a ukazuje krátký obrázek Belgičana, který tvrdí, potřebujeme migraci.

Následně video uvádí, že:

  • 1,8 milionu přistěhovalců vstoupilo do Evropské unie od roku 2015,
  • miliony dalších chtějí přijít,
  • při útocích přišlo o život mnoho lidí v celé Evropě,
  • násilný zločin stoupá.

V závěru video vyzývá, že je čas zatřást Bruselem a ochránit Evropu.