Islamizace završena? Britská policie mu-slimáckou kriminalitu odmítá vyšetřovat!

Tahle zpráva je tak děsivá, že se tomu člověk zdráhá uvěřit, ale je to ověřené i z řada mainstreamových médií. Londýnská policie začala tolerovat přepadání bílých nemuslimských žen. Kdyby se nejednalo o hereckou hvězdičku, nejspíš by se to ani nedostalo do zpráv.

Petr Hampl | foto: Radek Velička (Centrální informační agentura, z. s.)

Je to ukázka toho, jak bude vypadat pokojné soužití s islámskou komunitou, o které dnes usiluje většina evropských politiků a intelektuálů, jakmila ta komunita získá dostatečnou sílu. Zastrašování a tlak na to, aby se zbytky původního obyvatelstva co nejrychleji odstěhovaly.

Každodenní život jako permanentní etnická čistka. Londýnský starosta Sadik Khan je pravidelně označován za příklad přátelského integrovaného muslima. Jak by vypadal život ve městě, kde by byl starostou islámský radikál? Jestli si někdo myslí, že to bude v Teplicích (a nejspíš i v Praze) za pár let jiné, je naivka. Naprosto stejný scénář. I výroky pana Kubery jako by byly opsané od kapitulantských západních politiků.

Za druhé. Potvrzuje se, že ačkoliv ve městě probíhá etnická čistka, turista si nemusí ničeho všimnout, i když je třeba jen pár kroků od té události. Jen domácí vědí. Výsledkem pak jsou stupidní výpovědi typu „byl jsem tam a ono se tam vlastně nic neděje.“ Chce to ale kus štěstí. Obětí tohoto každodenního džihádu mohla být stejně dobře i česká turistka. A může být příště.

Za třetí. Ukazuje se také, jak naivní jsou představy typu „když se nebudu do ničeho plést, nebude se mě to týkat“. Ve světě společného života s islámskou komunitou jste se provinili už jen tím, že máte bílou barvu kůže a narodili jste se v Evropě. Trest může přijít kdykoliv a od kohokoliv.

Reklama: