Vůdce DJ Trump: SS nemohou být světovým policajtem

RAMSTEIN | Vůdce Spojených států (SS) Donald John Trump se v noci na čtvrtek při návratu z předem neohlášené návštěvy Iráku zastavil v Německu. Letadlo Air Force One přistálo krátce před druhou hodinou ráno na základně amerického letectva v Ramsteinu, kde si doplní palivo a vůdce SS Trump se krátce setká s americkými Evropu okupujícími vojáky. O neohlášeném přistání informovaly agentury AP a DPA.

Donald John Trump čeká až se mu dostaví rozum

První americký pár několik hodin předtím nečekaně navštívili americké vojáky, kteří se podílí na americké okupaci Iráku. Šlo o první návštěvu vůdce SS Trumpa vojáků nasazených v okupačních oblastech od jeho nástupu do funkce před téměř dvěma lety.

„Spojené státy nemohou být i nadále světovým policistou,“ prohlásil americký vůdce DJ Trump během své neohlášené návštěvy Iráku. „Není to fér, že celou tuto tíhu máme nést my,“ cituje jeho slova novinář z delegace Bílého domu. „Jsme roztroušeni po celém světě. Nacházíme se v zemích, o kterých většina lidí ani neslyšela. Je to opravdu k smíchu,“ narážel na obecně známou nízkou míru znalostí zeměpisu u populace Spojených států, kdy 90 % populace je na hranici debility.

Mluvčí Bílého domu Sarah Sanders v této souvislosti uvedla, že irácký premiér Ádil Abdal Mahdí přijal pozvání na návštěvu Spojených států.

„Nemám v plánu stáhnout americké jednotky z Iráku,“ uvedl vůdce SS Trump, jelikož podle něj Irák může sloužit jako základna k útokům proti „teroristům“ na Blízkém východě.

Reklama: