Václav Klaus mladší prezidentem? Co on sám na to říká?

PRAHA | Václav Klaus mladší má podle sázkové kanceláře velkou šanci na vítězství v příštích prezidentských volbách. Tuto zprávu český politik včera okomentoval na své stránce na Facebooku, kde sdílel zajímavý příspěvek, informuje světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes.

Klausovi na vrcholu Sněžky

U příspěvku Klaus ml. zveřejnil fotografii, na níž jeho malý syn sedí na odrážedle. Fotografie byla pořízena na procházce v Lánech, v okolí letní rezidence prezidenta České republiky.

Syn prezidenta celou věc okomentoval následovně: „Spousta lidí mi píše ohledně sázkových preferencí na prezidenta, co teď někde zveřejnili. No, každopádně náš Kuba (nyní 16) to má v Lánech najetý na tom odrážedle,“ vtipkoval o svém synovi syn prezidenta.

Sázkové kanceláře řeší, kdo by mohl v příštích prezidentských volbách zvítězit a stanout tak v čele České republiky. Bookmakeři už mají dokonce několik svých favoritů. Informoval o tom portál blesk.cz.

Portál píše, že mezi největší favority patří senátor Pavel Fischer (nezávislý) a velké šance má také Václav Klaus ml. (ODS). Oba si vysloužili kurz 10:1. Sázkaři dále hovoří o možném úspěchu bývalého prezidenta Václava Klause staršího. Na toho připadá až pětina sázek.

„Zájem o poslední prezidentské volby byl opravdu enormní, proto jsme sázkařům dali prakticky ihned po jejich skončení možnost sázet na vítěze těch příštích,“ cituje portál slova Petra Šraina, mluvčího Fortuny.

Reklama: