Britský bordel kam se jen podíváš

LONDÝN | „Odvážný a správně orientovaný“ Britský voják (Asiamah Michael) původně narozen v Ghaně, ale pochází z Karibiku. Trpěl při 18 hodinovém cvičení, které se konalo v terénu od rána až do půlnoci, studeným větrem, zimou a chladem. Tedy se rozhodl zažalovat Velikou Británii za utrpěnou újmu o 150.000 liber. O žalobě informuje dailymail.co.uk.

Asiamah Michael – tupý negerský rasista, který neví, že v zimě mrzne
repro: dailymail.co.uk

Asiamah Michael tvrdí v žalobě, že jej nadřízení nevarovali, aby si vzal na cvičení rukavice, zimní ponožky a boty. Tvrdí, že po prodělaném cvičení, již po dva roky je nyní náchylnější k onemocněním a cituje studii provedenou ve Velké Británii v roce 2009, která uvádí, že bílí britští vojáci jsou až 30x odolnější v chladném počasí než je on tvrdí dále, že za daného stavu měl být evakuován.

Myslím si, že někdo měl tomuto Britskému vojákovi dát rozkazem, aby si na ono cvičení také přibalil mimo již zmiňovaných zimních ponožek a rukavic hlavně mozek!

A hlavně, není rovnost, jako rovnost. Někteří o ní chtějí snít, ale nezvládají. V zimě v našich končinách padá sníh, kupodivu při teplotách pod bodem mrazu se voda mění v led.

Mimochodem co je to asi za fujtajxl rasistickou studii, která uvádí, že bílý vydrží 30x víc než tito „noví Britové“?

loading...
loading...
Reklama:
loading...