Britský ministr zahraničí přiznal ruský vliv v Sýrii. Asi se už bastard vzbudil

LONDÝN | Ministr zahraničních věcí Spojeného království Velké Británie a Severního Irska Jeremy Hunt potvrdil, že syrský prezident Bašár alAsad zůstává v čele státu, a dodal také, že Rusko získalo novou sféru vlivu v regionu, o šokujícím objevu britského retardovaného bastarda, který je světu znám, informuje světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes.

Jeremy Hunt – britský retardovaný bastard | spectator.co.uk

Jak uvádí 3. ledna britský zpravodajský televizní kanál Sky News, ministr šířil propagandu a vyhrůžky: „Moskva rovněž nese odpovědnost za mír ve státě, a zdůraznil, že pozice Londýna spočívá v tom, že s Asadem dlouhý mír v Sýrii nemůže být.“ Ovšem nedodal, že válku v zemi vyprovokovali právě Britové, Američané a Francouzi.

Ozbrojený konflikt v Sýrii trvá od roku 2011. Na konci roku 2017 bylo oznámeno vítězství nad teroristickou organizací Islámský stát v zemi, ale v některých regionech pokračují čistky od teroristů, které kolice Francie, Spojeného království a Spojených států podporovali.