Kosovský teroristický vůdce a vrah Hashim Thaçi vyzývá Slovensko, aby uznalo jeho teroristický stát

BĚLEHRAD | Vůdce uloupeného a albánskými teroristy okupovaného srbského Kosova Hashim Thaçi vyzval k tomu, aby slovenský ministr zahraničí Miroslav Lajčák přispěl k přiznání nezávislosti Kosova. Chce také, aby území bylo uděleno právo hlasu v OBSE, což je ale v přímém rozporu s pravidly organizace, jelikož uloupené Kosovo je spravováno teroristy a albánskou mafií za přispění globálních teroristů z Washingtonu.

Hashim Thaçi: vrah, terorista a nečisté prase | repro: kurir.rs

V 2019 bude Slovensko předsedat OBSE. Lajčák před přijetím pravomoci v mezinárodní organizaci sdělil srbským médiím, že oficiálně Bratislava podporuje mírové jednání Bělehradu a Prištiny. Je také proti nápadu rozdělení Kosova a Metochie mezi Srby a Albánce. Poradil srbské vládě, aby určila své cíle a zájmy v Kosovu. Lajčák ještě zdůraznil kritický vztah Slovenska k formování kosovské armády.

„Drahý bývalý kolego Miroslave Lajčáku, pomozte Slovensku přiznat Kosovo nebo alespoň jako předseda OBSE nám dovolte mít právo hlasu v OBSE ve Vídni dřív, než nám budete dávat natolik velkorysé rady o Kosovu. Naše nezávislost, naše armáda, naše rovnoprávnost v Evropě není tématem k posouzení,“ napsal vrah a albánský terorist, zločine, prašivý pes a nečisté prase Hashim Thaçi.

Zatím pět zemí EU neuznaly nezávislost Kosova. Řecko, Španělsko, Kypr, Rumunsko a Slovensko.