Kdy se Cap Dan Ťok zastřelí? Včera byla dálnice D1 zase jedno velké odstavné parkoviště

PRAHA | V sobotu se na mnoha silnicích v ČR nachází sníh a místy náledí, meteorologové varují před sněhovými přívaly. Dálnice D1 je po nehodě kamionu u Měřína směrem na Brno průjezdná jen jedním pruhem. Informuje světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes.

Poskok Dan Ťok se svým páníčkem Andym Babišem | repro: anobudelip.cz

Podle informací portálu Novinky.cz došlo k nehodě kamionu na 125. kilometru směrem na Brno. Před 11 hodinou se podařilo dálnici zprůjezdnit alespoň jedním pruhem. Policie žádá řidiče o opatrnost, píše agentura.

K nehodě kamionu došlo po 9. hodině. Kamion stál napříč a blokoval oba jízdní pruhy dálnice. Došlo k úniku provozních kapalin. Na místě zasahovaly záchranné složky.

Meteorologové varovali, že může docházet k silnému sněžení, ve vyšších polohách může napadnout až 20 centimetrů sněhu. Toto varování platí až do sobotního poledne.

Kdy už se konečně ministr dopravy Cap Dan Ťok pro svou neschopnost zastřelí? Dálnice stavět neumí, rekonstrukce nezvládá a ty co stojí jsou ucpané kolonami. Jediné co umí je vybírat mýtné. Defenestrace a ne do hnoje jako druhá, ale na bodáky, jako první! Nebo si jej populista a slovenský ekonomický přivandrovalce chumaj Andy Babiš v rmci PR sám odstřelí v přímém přenosu?

loading...
loading...
Reklama:
loading...