Ubránit křesťanskou civilizaci aspoň ve střední Evropě

PRAHA | Silvestrovské oslavy v Paříži, během kterých bylo zapáleno 99 aut, popíchly Tomia Okamuru k opětovné kritice migrační politiky Evropské unie. Místopředseda Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR nechce, aby Česká republika sousedila s islámskými státy. Informuje světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes.

Musíme ubránit alespoň střední Evropu před migrující svoločí

„V Paříži zažili zase „veselého Silvestra“. Co by to byl v poslední době pařížský Silvestr bez zapálených aut? O uplynulé silvestrovské noci jich bylo zapáleno 99. Například oblast Saint Denis je domovem mnoha tisíc ilegálních imigrantů. Z 1,5 milionu obyvatel pařížských předměstí je 600 tisíc muslimů ze severní Afriky nebo subsaharské Afriky a existuje tam nejméně 160 mešit,“ uvedl místopředseda PS P ČR na své facebookové stránce.

„Podle žurnalisty Andrew Malona je toto území ztraceno a již fakticky nepatří Francii. Dochází zde k otevřenému prodeji drog, jsou zde islámské šaría soudy, ženy zde nosí burky, i když je to zakázané, a policie se bojí hlídkovat na ulicích,“ dodal Okamura.

„Imigranti zapalují auta každoročně, ale nejznámějším byl rok 2005, kdy jich během tří týdnů zapálili osm tisíc. Nicméně prezident Macron signalizoval, že bude pokračovat v imigrační politice otevřených dveří. Řekl, že migrace je osudem Evropy,“ říká.
Podle Okamury evropské státy podléhají islamizaci, a tomuto procesu je třeba čelit, aby bylo možné ubránit „křesťanskou civilizaci aspoň ve střední Evropě“.

„A takoví šílenci jako Macron nebo Merkelová řídí Evropu. A já říkám za SPD jasně, že součástí takového zdegenerovaného sluníčkářského a islamizovaného Západu být nechceme. To není Evropa, do které jsme se chtěli vrátit. Západní Evropa se dnes stává islámským Orientem. Musíme společně s Orbánem, Poláky a Slováky ubránit křesťanskou civilizaci aspoň ve střední Evropě. A držíme palce Marine Le Pen, aby se jí podařilo zachránit Francii. Držíme palce všem vlastencům Evropy. Nechceme, aby Česká republika sousedila s islámskými státy. A byla by škoda, abychom se báli vůbec vyjet do Německa, Anglie, Francie či Španělska podívat na památky…,“ uzavírá Okamura.

loading...
loading...
Reklama:
loading...