Vlastizrádci a havloidi z TOP 0,9 přišli o sídlo jejich zločinecké partaje

PRAHA | Česká obec sokolská potvrdila, že zrušila nájem v pro sídlo havloidní, vlastizrádné a neofašistické strany TOP 09, kterou zakládala taková lidská špína jako Mirďa Kalousek nebo věčně pomočený a pokálení spící Karel Schwarzenberg. Nyní stranu vede buzna Jirka Pospíšil.

Lomecký: Tak už jste definitivně v prdeli, pánové

„Zatím běží výpovědní lhůta. Má TOP 09 náhradu za své sídlo? Kdy se budou muset stěhovat? A hlavně, nesouvisí výpověď s výstupem vysokého funkcionáře Sokola a bývalého starosty Prahy 1 z TOP 09? Na tyto otázky jsme se ptali jak představitelů TOP 09, tak České obce sokolské,“ informuje a řečnické otázky klade server ParlamentniListy.cz, které o nově bezdomovecké straně informuje. Je to totální konec těchto vlastizrádců? Půjdou konečně do řiti a nebo ještě dál?

Server píše, že TOP 09 si zřejmě bude muset najít nové sídlo. Z Tyršova domu, který vlastní Česká obec sokolská, dostali dle vyjádření výpověď. V e-mailu to potvrdil Marek Brodský, který má v Sokole na starosti komunikaci. Z pověření starostky České obce sokolské Hany Moučkové nám na dotaz sdělil toto: „Výpověď z nájmu prostor ve vlastnictví ČOS v areálu Tyršova domu proběhla, v současnosti běží výpovědní lhůta. Vzhledem k tomu, že jde o smluvní vztah, nebudeme jej dále komentovat.“

Žerou se prasata, která se nedostala ke korytům mezi sebou?

Homosexualistický fašista z TOP 09 Jiří Pospíšil | foto: stalo-se.cz

Co za tím může být? V Sokole má funkci prvního místostarosty Ing. Oldřich Lomecký, který byl donedávna členem TOP 09 a také starostou městské části Praha 1.

„Lomecký odešel ze strany nedávno a v rezignačním dopise obvinil Jiřího Pospíšila, že v Praze umožnil nástup Pirátů a hnutí Praha Sobě,“ píše redaktor Parlamentních listů Marek Korejs.

Podle Lomeckého strana pod vedením předsedy Jiřího Pospíšila ztratila identitu. Bývalému starostovi se nelíbí, že TOP 09 vytvořila před volbami koalici se STAN a s lidovci pod hlavičkou Spojených sil pro Prahu, které se po volbách dohodly na magistrátní koalici s Piráty a s Prahou Sobě, informuje server.

„V tomto uspořádání TOP 09 umožnila v Praze vládu aktivistů z hnutí Praha Sobě a novodobých budoucích kryptokomunistů – Pirátů. Lídr TOP 09, který toto dojednal a zablokoval tím vítěze a patrně dnes už jediného představitele tradiční pravicové politiky ODS, se pak sám přesunul do Bruselu, protože tam je to asi pohodlnější a lépe placené,“ napsal v dopise Lomecký a dodal: „Omlouvám se pane předsedo, v takové politické straně už nemůžu a nechci být.“

Reklama: