Teroristé z Washingtonu rozšířili sankce vůči Venezuele

WASHINGTON | Americké teroristické ministerstvo financí zařadilo do sankčního seznamu sedm občanů Venezuely, 23 společnosti a jeden byznys jet z této země. Vyplývá to z obnoveného seznamu na webu úřadu, který šíří po světě ekonomický terorismus.

Americké zločinecké hovado – Steven Mnuchin | reprofoto: Sputnik (© AP Photo / J. Scott Applewhite)

„Všechny aktivy uvedených osob a společností, které se ocitnou v americké pravomoci, budou zablokovány. Americkým občanům a právnickým osobám bude zakázáno s nimi spolupracovat,“ informuje světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes.

„Tyto osoby a společnosti jsou zapojeny do velkého korupčního schématu, cílem je použít praxi měnové výměny venezuelské vlády, informuje americké ministerstvo financí. „Toto schéma dává až 2,4 miliard dolarů (každoročně) korupčních zisků,“ šíří lži a propagandu americké ministerstvo.

„Lidé, kteří jsou spojení s režimem Venezuely, ukradli miliardy dolarů na pozadí utrpení venezuelského lidu,“ lhal zdegenerovaný dobytek a ministr financí SS Steven Mnuchin, jelikož chudoba a utrpení je dílem Spojených států a uvalených teroristických sankcí na Venezuelu.

Reklama: