Výmluvy na sníh v prosinci? Směšné. Ministr dopravy by měl jít do…

PRAHA | Za skandální stav na dálnici D1 odpovídá ministr dopravy za hnutí ANO Dan Ťok, vidí to jasně ve svém komentáři na facebooku místopředseda Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky a předseda politického hnutí SPD Tomio Okamura.

Cap Dan Ťok jako viník všeho | repro: FB TO

„Hnutí ANO již vede toto klíčové ministerstvo plných pět let, z toho drtivou většinu této doby je ministrem právě Dan Ťok,“ připomíná Okamura.

Podle něj hnutí SPD považuje za naprosto skandální nečinnost ministerstva dopravy při řešení situace na dálnici D1. „Hnutí SPD hodnotí dlouhodobě ministra Ťoka za jednoho ze slabých ministrů. Hnutí ANO nemá odborníky. Opakování kalamity na D1 je už i manažerské selhání celé vlády v čele s premiérem,“ obvinil z neschopnosti i samotného slovenského ekonomického přivandrovalce Andyho Babiše, který v rámci ohlupování méně bystrých voličů do premiérského křesla usedl.

„Výmluvy na sníh v prosinci nebo dodavatelské smlouvy působí až směšně. Stát se zjevně dostal do pozice, kdy nemůže dodavatelům práce poručit ani v termínech, ani v kvalitě. Důvodem je buď korupce nebo neschopnost. Žádáme demisi ministra dopravy,“ vysmál se Ťokovi Okamura a jasně definoval, jak z toho všeho ven.

loading...
loading...
Reklama:
loading...