Slováci sázení na Lajčáka a Harabina coby budoucího prezidenta

Prezidentské volby se nezadržitelně blíží a lidé si kladou otázku, kdo se stane novým prezidentem Slovenské republiky. Slováci nejvíce sázejí na výhru Štefana Harabiny a také na zatím „nekandidáta“ Miroslava Lajčáka, informovaly včera Hlavnésprávy.sk.

Lajčák a Harabin

Na ministra zahraničí v demisi Miroslava Lajčáka byl dosud nejnižší kurz, ale po nejnovější informaci, že na místo prezidenta bude místo něj kandidovat Maroš Šefčovič (SMER-SD), se Lajčákův kurz výrazně zvýšil. Téměř Lajčak dosud nepředložil svou kandidaturu.

Lidé na Lajčáka vsadili až 30 000 eur, což je v sázkové kanceláři Fortuna nejvíce ze všech ostatních kandidátů, informuje portál, na který se odkazuje světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes. Prezidentské volby na Slovensku proběhnou 16. března 2019.

V sázkové kanceláři Tipsport nejvíc lidí zatím důvěřuje soudci Nejvyššího soudu Štefanu Harabinovi. Slováci zatím na něj vsadili celkem 13 000 eur.

Přesto, že lidé, z již ohlášených kandidátů, nejvíce sázejí na Harabina, nižší kurz a tudíž větší favorit je podle bookmakerů stále Robert Mistrík. V Tipsportu získal kurz 3 a ve Fortuně 2,80. Harabin mírně zaostává s kurzem 3,80, respektive 3,90.