Má koule a pravdu! Trump junior přirovnal migranty ke zvířatům. Levicové svině se mohou zalknout vzteky

NEW YORK | Nejstarší syn amerického vůdce Donalda Trumpa Donald junior přirovnal migranty k nebezpečným zvířatům. „Jde o jeho nejnovější kontroverzní výrok na adresu zoufalých lidí snažících se vstoupit na území Spojených států,“ pozměňuje realitu tisková agentura AFP. Protože jen zvěř takto táhne, lidé pokud jsou civilizované, tak nemigrují -migrace je hodna jen dobytka.

Donald junior Trump | repro wikipedia. org

„Víte, proč si můžete vychutnávat den v zoo? Protože vás chrání ploty,“ napsal na Instagram Donald Trump mladší. Reagoval tak na výstavbu plotu mezi Mexikem a Spojenými státy. Ano zvíře za plotem je bezpečné, v ulicích bychom voně pobíhat predátory neradi viděli. A migrace je projev predátorství, táhnou jako kobylky vše sežrat.

Samotný prezident označil některých migrantů podobnými slovy, loni v květnu například řekl: „Neumíte si představit, jak jsou tito lidé zlí; to nejsou lidé, to jsou zvířata.“

„Toto je rasismus na steroidech,“ napsal jeden dementní imbecilní levicový doybtek na Twitteru. Další tweetem: „Jediným zvířetem v zoo je samotný junior,“ čímž dokázal svou povahu kreténa a lidské svině.

loading...
Reklama:
loading...