Zrůdy v České televizi propagují v pořadech pro děti homosexualitu. Dávejte si pozor nač se vaše děti koukají

Česká televize minulý týden odvysílala na dětském kanálu Déčko epizodu seriálu pro opravdu malé děti. V hlavní roli lesbický pár – podle seriálu taková normální rodina.

Tomio Okamura | repro: FB TO

Aliance pro rodinu nedávno na tyto pohádky a ovlivňování malých dětí upozorňovala a adresovala řediteli České televize Petru Dvořákovi tento dopis viz. zde.

Souhlasím, že je zarážející, že tato ideově angažovaná tvorba (4. série Doktorky Plyšákové) byla Českou televizí odvysílána ve stejné době, kdy je v Parlamentu České republiky projednáván poslanecký návrh hnutí ANO a dalších stran (vyjma SPD) ohledně zrušení manželství jako svazku muže a ženy a zároveň uzákonění manželství párů stejného pohlaví.

Toto načasování vysílání ČT opakovaně vzbuzuje nedůvěru v nestrannost České televize. Považuji sexuální orientaci za plně soukromou věc každého člověka a nehodlám nikomu mluvit do jeho soukromí – a proto je zcela nepřípustné, aby docházelo k otevřené propagaci homosexuálního životního stylu u dětského publika. Je to další ukázka zrůdné neomarxistické genderové politiky v praxi.

loading...

loading...
Reklama:
loading...