Drogy se už prodávají v několikanásobně použitelném kontejneru

BIRMINGHAM | Feťák při nákupu kokainu od dealera v Birminghamu (West Midlands, Velká Británie) zjistil, že ekologické hnutí proniká všude. Drogy mu totiž dealer neprodal v jednorázově použitelném igelitovém sáčku, ale hezky ekologicky uskladněné ve vícenásobné použitelném kontejneru, informuje The Daily Mail.

Ilustrační snímek

Může to sice být sračka která zabíjí, ale je podstatné, že je ekologicky balená. Dealer hlavně feťákovi vysvětlil, že je hipstery jeho takto zabalené zboží více žádané, jsou zodpovědní a mají na paměti i záchranu planety, tedy životní prostředí. Je to prý způsobeno tím, že si lidé více uvědomují množství plastů proudících do světových oceánů.

Jak je to hezké, že tito zabijáci myslí na planetu. A jak je úžasné, že Evropa jde opět příkladem. V rozvojových zemích proudí do oceánů plasty, těžké kovy, toxický odpad. A zde i ti, kteří zabíjejí lidi mají na paměti dobro.
Počet uživatelů drog se v Anglii stále zvyšuje, a množství uživatelů kokainu je nejvyšší za posledních deset let. Jen počet uživatelů kokainu stoupl ve Velké Británii na 875.000.

Také si vzpomenete na silácka vyjádření ministra vnitra Velké Británie Sajida Havida, který prohlašoval, že sníží kriminalitu a zatočí s darebáky?!

Zjevně se mu to skvěle daří. Počet trestných činů stoupl o desítky procent. V množství vražd Londýn předstihl nechvalně známý Detroit, počet znásilnění stoupl o tisíce případů a jak je vidět, i drogová kriminalita a množství feťáků stoupá.

loading...
loading...
Reklama:
loading...