Miloš Zeman proti buznám! Homosňatky bude vetovat!

PRAHA | Prezident republiky Miloš Zeman uvažuje o tom, že bude vetovat případné uzákonění možnosti manželství pro homosexuály. Manželství je podle něj určeno k tomu, aby rodina vychovávala děti. Prezident to ve čtvrtek řekl v televizi Barrandov, informuje slovenský konzervativní deník HlavnéSprávy.sk.

reprodukovaná fotografie z vysílání meridiální žumpy ČT

Zvažuje také, že by udělil Řád Tomáše Garrigua Masaryka katolickému knězi Petrovi Piťhovi, který v zářijové kázání odmítl Istanbulská úmluva proti násilí na ženách a domácímu násilí.

Návrhy na uzákonění možnosti manželství pro páry stejného pohlaví i na uzákonění manželství jako svazku muže a ženy projednává Sněmovna. Zeman řekl, že respektuje sexuální orientaci homosexuálů a nic proti nim nemá.

Homosexuální vztah ale podle něj nemůže dosáhnout toho, že by vychovával děti. „Stát se musí starat především o manželství, které děti vychovávají,“ dodal.

Piťha v kázání loni v září uvedl, že úmluva by vedl k přijetí „dokonale zvrácených zákonů“ proti tradiční rodině. Věřícím mimo jiné řekl, že jejich rodiny za názor, že muž a žena nejsou totéž, budou roztržené, vezmou jim děti, za jakýkoliv nesouhlas bude deportace do „pracovně-výchovných táborů vyhlazovacího charakteru“, homosexuálové budou vyhlášeni za nadřazenou vládnoucí třídu, děti si budou moci zvolit pohlaví a rodiče jim ani nebudou moci dát jméno.

loading...

Na kněze za to Česká ženská lobby (aktifistické kundy) podala trestní oznámení kvůli šíření poplašné zprávy. Měly by být stíhány za křivé obvinění. A nebo kastrovány, aby se takové svinstvo nemohlo množit?

loading...
Reklama:
loading...