Přestala nosit burku! Turek v Rakousku zabil svou rakouskou ženu, protože byla špatná muslimka. To vše před zraky dětí

VÍDEŇ | V dolnorakouském městě Amstetten se odehrál otřesný zločin, když přivandrovalý mu-slimák ve věku třiceti sedmi let,už z občanství Rakouska, ubodal k smrti před očima svých dětí svou manželku rakouské národnosti, jelikož ač konvertovala k islámu, tak dle jeho mínění byla špatnou muslimkou a zaslouží tak podle práva Šaría smrt. O hrůzostrašné vraždě inspirované zločineckou ideologií informuje slovenský konzervativní deník HlavnéSprávy.sk.

Vepř šoustá Mohameda | foto: freedomdaily.com

Vrah byl ve svém okolí známý jako fanatický mu-slimák, který v sobě cítil velké poslání jménem Alláha přesvědčovat všech bezvěrce, aby konvertovali k islámu a zachránili se tak před peklem, které je očekává.

V úterý odpoledne ženu nejprve zranil ve společném bytě dvěma píchnutí kuchyňským nožem a když se pokoušela ujít, tak jí u dveří zasadil třetí a smrtelnou ránu. Nejstarší syn (19 let) přivolal sanitku, ale žena krátce poté zemřela v nemocnici. Důvod? Přestala nosit burku.

Speciální jednotka policie mu-slimáckého vraha, který se v bytě zabarikádoval, nakonec zatkla. Děti se nacházejí v psychologickém ošetření.

Police o něm věděla a ignorovala jej jako agresora

Sousedé se muže obávali. Nejednou bezdůvodně vyzváněl na jejich dveře a snažil se je násilně přemluvit, aby přestoupili na islám, a tak zachránili své duše.

Policie o tom věděla. Lidé si stěžovali, že jejich obtěžuje a vyjadřovaly své obavy před ním. Policisté to vše ignorovali.