Postřílet? Levicoví teroristé stále okupují střechu Kliniky

PRAHA | Na střeše Autonomního sociálního centra Klinika stále pobývá skupina levicových zločinců a teroristů. „Zůstali tam i v noci ze soboty na neděli. Na sociálních sítích kolují dotazy, jak mohou v té zimě vydržet? A kam chodí na toaletu,“ píše server ParlamentniListy.cz.

Teroristé okupují střechu Kliniky | repro: ParlamemntniListy.cz (Hans Štembera)

Ale našlo se i lepší řešení celé situace, prostě je postřílet. „Expremiér Mirek Topolánek se dokonce zeptal, jestli už aktivisty sestřelili,“ píše server.

Od čtvrtka probíhá vyklízení Autonomního sociálního centra Klinika, které nezákonně a zločinecky obývá skupina levicových teroristů. Činí tak v rozporu se zákonem, na což upozornily i české soudy. Nařídily jim objekt vyklidit, ale levicoví zločinci se rozhodli soudní verdikt ignorovat.

V týdnu proto k objektu dorazil exekutor, který měl za úkol naplnit soudní rozhodnutí. Několik levicových teroristů se však uchýlilo na střechu a odmítají objekt opustit.

Vzhledem k tomu, jak nízko mohou v lednu klesat noční teploty, nabízí se otázka, jak dlouho to aktivisté vydrží. Třeba na střeše umrznou a vezme si je čert i tak, kdy se ušetří olova na jejich odstřel navržený Mirkem Topolánkem, kdy není nikdy možné vědět jak to myslel, když ocenil bratry Mašíny, kteří by je s chutí určitě postříleli.

Mirek Topolánek se v diskusi na twitteru zeptal, zda už aktivisty někdo sestřelil: „A sestřelili je?“

Budova patří Správě železniční a dopravní cesty (SŽDC), která chce objekt zabezpečit, aby nebyl životu nebezpečný a postupně začít s jeho opravami. Poté se má do objektu přesunout několik desítek úředníků státní organizace, vysvětluje server.

Reklama: