Socanský chovanec Míla Chovanec skládá mandát poslance a dochází konečně kam patří… Do řiti

PLZEŇ | Bývalý ministr vnitra, který jako socanský chovanec zavedl u nás cenzuru formou CTHH, ač byla cenzura zrušena v roce 1968, soudruh levicový terorista Milan Chovanec se vzdá poslaneckého mandátu.

Chovanec vyvalený jako to prase | reprofoto: rukojmi.cz

Socanský deviantní chovanec Míla Chovanec tak učiní do konce března. „Podle České televize to oznámil dnes v Plzni na krajském sjezdu strany. Důvodem je nesouhlas s účastí ČSSD ve vládě s hnutím ANO. Chovanec se prý takto rozhodl po dlouhých úvahách. Dnes přitom obhájil své místo v čele plzeňské krajské ČSSD,“ informuje světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes.

„Chtěl jsem to říct dneska kolegům na konferenci, protože oni mi ten mandát dali. Předsedu strany Hamáčka jsem informoval, tuším, v prosinci. Nechci ve své podstatě kazit integritu klubu sociální demokracie, protože já se opravdu neumím radovat z toho, že vládneme s ANO a myslím si, že je lépe odejít,“ uvedl levicová sviňák, který pošlapal Ústavu ve funkci ministra vnitra a přivedl nás do hluboké totality policejního fízláckého států, kde jakýkoliv dobytek v uniformě A.C.A.B. je nadčlověk.

Levicová terorista Chovanec je kritikem účasti sociálních demokratů v menšinové vládě s hnutím ANO již dlouhodobě.

Reklama: