Obama přiznal, že USA vyprovokovaly situaci na Ukrajině, aby mohli izolovat Rusko

BALTIMORE | Černý diktátor z Bílého domu a vůdce celosvětového terorismu Barack Hussein Obama, který se snad ani nenarodil, jelikož nevlastní žádný rodný list, se svým prohlášením přímo přiznal, že situaci na Ukrajině vyprovokovaly USA, aby mohli začít konfrontaci z Ruskem. Tato konfrontace má vést k vytlačení sílící světové mocnosti v oblastech, kde se zájmy USA a Ruska střetávají. Mrtvoly a válka na Ukrajině a v Novorusku jsou jen vedlejším produktem, ale pro zločineckou politiku USA zcela běžným

Obama:  Duch zla, smrti a válek

Obama: Duch zla, smrti a válek

Společnost USA je na takovém principu vybudována, jelikož při svém zrodu prvně místním domorodým obyvatelům ukradla zem a pak na nich spáchala jednu z nejhorších genocid novodobých dějin, kdy indiány skoro do jednoho vyhladila.

„Situace na Ukrajině neohrožuje přímo USA,“ prohlásil v pátek americký Obama v průběhu akce pro sběr prostředků do fondu Demokratické strany, která se konala v Baltimore v americkém státě Marylandu. „Díky vedoucí roli USA v této otázce jsme viděli podporu všech 28 členských zemí NATO a partnerských zemí, které jsou ochotny mobilizovat všechny síly pro izolaci Ruska a na podporu nezávislosti a svobody Ukrajiny“, řekl prezident o letošním summitu NATO, kde USA rozdávaly svým koloniím příkazy.

Tím jasně B. Hussein O. přiznal, že celou situaci na Ukrajině vyprovokovaly USA, jelikož tehdejší vláda byla demokraticky zvolena a nynější se dostala k moci pučem, proto o svobodě na Ukrajině se nedá mluvit ani omylem.

Obama pak ještě jako totální kretén pobavil celý svět: „Nebýt úlohy USA v této otázce, byla by situace mnohem horší.“  Ano, byl by tam mír a neumírali by tam lidé. Takový stav je vždy pro USA horší.