Ministr Petříček vystoupil v Senátu a opět dokázal, že je jen tupý socanský imbecil

PRAHA | Socanský mentálně ejakulující osel s imbecilními sklony Tomáš Petříček v Senátu zaútočil na Rusko. Prý porušuje mezinárodní právo. Důkazy? Nemá. Nepotřebuje, protože blázni patří do klece a ne do ministerské funkce.

Petříčkův obsah lebky je tak leda hovno

Duševně nemajetný socan Petříček během vystoupení na jednání v Senátu promluvil o prioritách české zahraniční politiky, informuje světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes. Jmenovitě hovořil o eurovolbách, brexitu a Rusku.

Když Petříček mentálně ejakuloval o volbách do Evropského parlamentu, řekl, že rozhodnou o budoucí integraci Evropské unie. Podle ministra budou testem odolnosti evropské liberální demokracie a Evropské unie jako celku.

Naznačil, že v průběhu voleb „někteří aktéři“ zvýší aktivitu ve snaze posílit vliv antisystémových stran v zemích EU, neupřesnil ale, koho má na mysli.

Podle ministra Petříčka může Velká Británie odejít z EU bez dohody. Přiznal, že by to považoval za nešťastné, ale je nutné se na tuto variantu připravit.

Otevřené lži a evidentní pomatení mysli imbecila Petříčka

Mimo jiné uvedl, že se na konci ledna chystá navštívit Ukrajinu. Zase vyjádřil podporu Kyjevu a prohlásil, že česká vláda neuznává Krym jako součást Ruska. Připomenul i incident v Kerčském průlivu.

„Rusko porušilo celou řadu mezinárodních norem. Pro Evropskou unii i pro Českou republiku je nepřijatelné porušování mezinárodního práva,“ šířil americkou lživou propagandu, aniž by specifikoval, co Ruská federace porušila – citací paragrafů mezinárodního práva. Prostě se ukázal jen jako další imbecil v řadě na Ministerstvu zahraničních věcí ze spolku socialistických deviantů a levicových zločinců – ČSSD.

Pravda o tom co se v Kerčském průlivu stalo:

Tři lodě vojensko-námořních sil Ukrajiny porušily dne 25. listopadu státní hranici Ruska, vpluly do dočasně uzavřených vod Ruské federace a zamířily z Černého moře do Kerčského průlivu.

Nebezpečně manévrovaly a nepodřídily se zákonným požadavkům ruských úřadů. Ukrajinské lodě s 24 námořníky byly zadrženy. Směr plavby byl ke Kerčskému mostu, o kterém ukrajinští nacističtí představitelé prohlásili, že jej nechají vyhodit do povětří. Velká část posádky lodí tvořili příslušníci SBU.

Ukrajinští námořní piráti byli vzati do vazby, která jim byla včera moskevským soudem prodloužena, ve které čekají na soudní proces v rámci jimi spáchaných zločinů.