A je to venku: Američané potřebují INF vypovědět, aby mohli rozvíjet zakázané zbraně

ŽENEVA – BRUSEL | Znalý pozorovatelům mezinárodního dění to bylo jasné předem. Nyní se již prokázalo, přímo slovy amerických zástupců, že obvinění Ruské federace z nedodržování smlouvy INF, která reguluje jaderné rakety středního doletu, jsou falešná. Samy Spojené státy jsou již dávno připraveny rozvíjet zbraně, které tato smlouva zakazuje, proto lživě obvinili Rusko, aby smlouva mohla padnout a viník byl předem vyroben a označen.

Andrea Tompson – americká uřvaná menstruující vagína

Včera zástupkyně amerického ministra zahraničí pro kontrolu zbraní a mezinárodní bezpečnost Andrea Thompson prohlásila, že Spojené státy (SS) jsou připraveny začít vyvíjet zbraně zakázané v rámci INF po odstoupení od smlouvy, což je přiznání, že Američané již na takových technologiích pracují, když přiznávají připravenost, jelikož začít z vývojem podobné technologie není možné ihned.

Záminka jménem 9M729 (SSC-8)

V průběhu schůzky o smlouvě INF ve Švýcarsku SS požádaly, aby byla zničena ruská raketa 9M729 (SSC-8). Uvádí se to v prohlášení náměstkyně amerického ministra zahraničí pro kontrolu zbrojení a mezinárodní bezpečnost Andrey Thompson, které rozšířilo americké stálé zastupitelství při OSN v Ženevě.

„Naše poselství bylo jasné: Rusko musí zničit svůj raketový systém, který neodpovídá smlouvě,“ uvádí se ve zprávě, avšak podle ruského tvrzení, takto raketa je v souladu s INF a Američané kromě prohlášení nedodali důkazy, že tato technologie INF porušuje. Rusko naopak obviňuje SS, že Američané INF porušují – smlouva se netýká jen Evropy a globálně je Američany porušena.

Mrs. Thompson podotkla, že schůzka v Ženevě vyvolala ve Washingtonu „zklamání“, protože Rusko i nadále značně porušuje smlouvu a není připraveno vysvětlit, jak plánuje obnovit její dokonalé a kontrolovatelné plnění.

Náměstek ruského ministra zahraničí Sergej Alexejevič Rjabkov ze své strany podotkl, že SS přišly na schůzku o INF s předem připraveným výsledkem. Podle jeho slov Washington nehodlá brát v úvahu důvody ruské strany a konstruktivně přijímat návrhy Moskvy.

Američané chtějí důkazy, ale neumí specifikovat jaké

SS pozastaví platnost Smlouvy o likvidaci raket středního a krátkého doletu (INF) v uvedeném termínu v únoru, pokud Rusko nepředloží důkazy o plnění svých povinností, prohlásila v Bruselu zástupkyně amerického ministra zahraničí pro kontrolu zbraní a mezinárodní bezpečnost Andrea Thompson, avšak Američané nikdy ruské straně nesdělili jaké důkazy chtějí.

Že se jedná o Americkou hru lží je jasné z toho, že předtím Andrea Tompson prohlásila, že SS trvají na úplném zničení 9M729 (SSC-8) a posléze mluvila o předkládání důkazů, což jen znamená, že musí být asi američtí vojenští a bezpečností specialisté debilní a nebo se zde jen hraje partie hybridního lživého obviňování.

Americké přiznání lži

Thompson prohlásila, že Washington pozastaví platnost Smlouvy o likvidaci raket středního a krátkého doletu v uvedeném termínu v únoru.

„Pozastavení znamená, že pozastavíme platnost našich závazků v rámci smlouvy. To znamená, že můžeme vést výzkumy a vypracování systémů, které předtím byly smlouvou zakázány,“ uvedla zástupkyně ministra zahraničí SS a tím přiznala, že Američanům o nic jiného nejde.

Chtějí důkazy, ale odmítají specifikovat jaké, takže je logicky dostat nemohou. Asi není s podivem, že takovou agendu řeší žena zjevu, která nemá cit pro logiku a je spíše vhodná na hysterické výkřiky menstruující vagíny.