Radim Fiala: Schwarzenberg vytrvale poklonkuje Bruselu

PROSTĚJOV | Místopředseda hnutí SPD Radim Fiala se ostře pustil do Karla Schwarzenberga kvůli jeho výroku o údajném českém poklonkování cizím mocnostem. Podle poslance je to však právě Schwarzenberg, kdo vytrvale poklonkuje Bruselu, Berlínu a Washingtonu.

Radim Fiala si podal degenerovaného Karla

Z hlediska Fialy to je od Karla Schwarzenberga nehorázná drzost, že právě on hovoří o tom, že český národ poklonkuje. Informuje světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes.

„Pokud tady někdo někomu poklonkoval, tak to byl Karel Schwarzenberg, který vytrvale poklonkuje Bruselu, Berlínu a Washingtonu. On prosadil jako tehdejší ministr zahraničí Topolánkovy vlády Lisabonskou smlouvu, která zakotvuje společnou migrační politiku. Díky Schwarzenbergovi již nejsme svobodný národ. Je to on, kdo chce, abychom zůstali s Evropskou unií na věčné časy,“ napsal Fiala na své facebookové stránce.

Jak uvádí Fiala, byl to Schwarzenberg, kdo se zúčastnil jednání globalistů a mocipánů světa na setkání skupiny Bilderberg a pravě on prosadil přání Američanů, aby Česká republika uznala samozvaný stát Kosovo.
Fiala si také klade otázku, jestli slova Schwarzenberga o tom, že Benešovy dekrety by dneska byly odsouzeny jako hrubé porušení lidských práv a tehdejší vláda, včetně prezidenta Beneše, by se ocitla v Haagu, není poklonkování Němcům.

„Kde Schwarzenberg bere tu drzost, že si bere do úst český národ? On, který celou svou politickou kariéru prosazuje, abychom poklonkovali Evropské unii, Německu a Spojeným státům!“ uzavřel.

Čestný předseda TOP 09 Karel Schwarzenberg se včera vyjádřil k 50. výročí sebeupálení Jana Palacha. Schwarzenberg ho označil za hluboce věřícího muže, který svůj čin vykonal, aby zachránil čest národa. Za otřesné politik považuje současné poklonkování mocnostem, o jejichž přízeň usilujeme za každou cenu.