Přivandrovalí vetřelci už i v Praze. Z kamionu skákali jako opice na Pražský okruh

PRAHA | Na Pražském okruhu ve směru na D8 byli v pátek ráno zadrženi tři nelegální přivandrovalí vetřelci. Jejich „vylodění“ bylo zcela originální, z přívěsu kamionu vyskákali přímo za jízdy. Policie byla informována řidiči ostatních aut. Zatím není jasné, kolik potencionálních mu-slimáckých vrahů z auta vyskákalo. Zadržený dobytek uvedl, že je z Afghánistánu.

Negerské opice

„Okolo šesté hodiny ranní se Policii ČR ozvalo několik řidičů, kteří na Pražském okruhu viděli, jak z jedoucího kamionu „vystupují“ lidé,“ informuje světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes.

„Na základě podezření, že by se mohlo jednat o převoz běženců, přistoupili policisté k zastavení kamionu a následné kontrole,“ oznámila policejní huhlalka Andrea Zoulová. Policisté celkem zadrželi tři přivandrovalce, kteří byli převezeni na služebnu.

„Cizinecká policie zahájila ve věci úkony trestního řízení a bude zjišťovat okolnosti celé události, případnou roli řidiče kamionu i trasu a harmonogram jeho cesty. Předmětem dalšího šetření bude i ověření totožnosti zajištěných cizinců,“ oznámila huhlalka Zoulová.

Ve středu ráno byl zase na D1 zadržen negroidní vetřelce, který se nebezpečně pohyboval přímo mezi vozidly. Zasahujícím celníkům tvrdil, že je Etiopan a vandruje z Belgie do Británie.