Krmení žraloků negry: Středozemní moře pohltilo na 120 migrujících vetřelců u pobřeží Libye. Nemusí pršet, stačí když kape

TRIPOLIS | Příroda má rozum. Ve Středozemním moři u libyjského břehu v pátek odpoledne ztroskotala loď. Tři migrující vetřelci do Evropy byli bohužel zachráněni a dalších sto sedmnáct naštěstí zmizelo beze stopy. Ryby budou mít co žrát. Ovšem naopak to viděl deviant a zástupce Mezinárodní organizace pro migraci Flavio di Giacomo, který o úhynu migrujícího dobytka z Afriky informoval. Ten nad tím smutnil. Proč si podobné svině nevzal domů?

Ilustrační snímek

„Podle výpovědí zachráněných lidí bylo na palubě 120 migrantů. Počet nezvěstných osob je 117,“ informoval Flavio di Giacomo, který je mezinárodně organizovaný převaděč lidí a zločinec v rámci genocidy původních obyvatel Evropy.

Jednalo se převážně o negry. Těch je celkem dost, tak vyhynutí druhu nehrozí. Tedy se vlastně nic nestalo. „Mnoho migrantů na lodi pocházelo ze západní Afriky (Nigérie, Kamerunu, Gambie). Ti co zůstali na živu uvedli, že asi 40 lidí pocházelo ze Súdánu,“ píše doslova Sputnik.

Ke krmení ryb negry došlo v pátek asi osmdesát kilometrů od pobřeží Libye. „Záchranné nafukovací čluny shodila posádka italského letadla. Podařilo se zachránit jen tři migranty. Jejich člun už nalezen nebyl,“ dodává agentura. O osudu přeživších se neinformuje, proto lze předpokládat, že budou v Evropě parazitovat jako líný dobytek.